0
0

طراحی سایت در شیراز

کسب و کار خود را آنلاین کنید

شاید شما هم جزء کسانی باشید که دوست دارید طراح سایتون در شهر خودتون باشد.طراحی سایت در شیراز  یکی از خدمات گروه طراحی رویال سایت میباشد.گسترش و رونق بخشیدن به کسب و کار خود را به ما بسپارید.

طراحی سایت در شیراز - رویال سایت
ویژگی و مزایای شرکت ما

انواع طراحی سایت در شیراز

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی  این امکان را به شما میدهید که بصورت نامحدود محصولات خود را ایجاد کنید و از طریق درگاه های پرداخت انلاین متصل به سایت،عملیات پرداخت و ثبت سفارش را بصورت حرفه ایی داشته باشید.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی در نمونه و قالب های متعددی انجام میشود.مدیران شرکت ها میتوانند با سفارش سایت شرکتی تمامی اطلاعات تماس و.. همچنین نمونه کارها، توضیحات کامل در مورد خدمات یا کالا ،عکس ،فیلم،پادکست های مورد نیاز را در سایت خود قرار دهند.البته سایت شرکتی طبق نظر شما و با امکانات مورد نظر شما طراحی و اجرا میشود.

طراحی سایت پزشکی

یکی دیگر از خدمات و طراحی سایت های قابل ارائه گروه طراحی رویال سایت سایت طراحی سایت پزشکی  میباشد. با یک سایت پزشکی با امکانات کامل میتوانید به شهرت خود بیفزایید.همچنین میتوانید امکان نوبت دهی انلاین و اینترنتی را راه اندازی کنید. ودیگر وقت خود را برای نوبت دهی هدر ندهید.تمامی خدمات خود را در سایت به معرض نمایش بازدیدکنندگان بگذارید.

طراحی سایت ارسال آگهی مشابه دیوار

با طراحی سایت ارسال آگهی | مشابه دیوار با ماهیت ارسال اگهی برای خود یک کسب و کار راه اندازی کنید.میتوانید ارسال اگهی را در دسته بندی های مورد نظر پولی کنید همچنین بابت تمدید یا نردبان یا ویژه کردن اگهی از کاربر پول دریافت کنید.

طراحی سایت املاک

با طراحی سایت املاک میتوانید تمامی املاک خود را در سایت برای فروش یا اجاره قراردهید. همچنین این امکان وجود دارد که کاربران ملک خود را در سایت شما برای فروش یا اجاره آگهی کنند.

طراحی سایت فروش فایل

با طراحی سایت فروش فایل | ساخت فروشگاه فایل به راحتی فایل های خود و دوره های اموزشی خود را در سرتاسر ایران بفروشید و کسب درامد خود را ارتقااع دهید.هر فایلی که داشته باشید (عکس -اهنگ-فیلم -نرم افزار و..) را میتوانید به راحتی بفروشید.

لزوم داشتن وب سایت

چرا باید برای کسب و کار خود یک سایت داشته باشیم؟

امروزه بیشتر افراد در صورت نیاز به هرچیزی ابتدا آن مورد را در گوگل سرچ میکنند.

با پیشرفت علم و جهت گرفتن هر چه بیشتر کسب و کار ها به سمت ارائه و فروش خدمات و محصولات بصورت آنلاین از طریق سایت،در واقع اگر شما هم یک کسب و کار آنلاین نداشته باشید باید بگوییم که کسب و کار شما روز به روز به سمت نابودی پیش خواهد رفت.

قیمت و مدت زمان طراحی وبسایت

قیمت طراحی سایت در شیراز

برای اینکه بتوانیم قیمت یک طراحی سایت را تعیین کنیم باید فاکتور های زیادی ، ابتدا برای ما مشخص شود. از جمله قالب ، امکانات و نوع سایت

اما بطور کلی قیمت پایه طراحی سایت در شیراز از یک میلیون تومان شروع، و بسته به امکانات مد نظر شما این قیمت متغیر است


برای طراحی یک سایت به چه چیزی نیاز داریم؟

01-
مدیریت محتوا

مثلا وردپرس یا یک CMS  اختصاصی

02 -
دامنه یا دامین

در واقع آدرس سایت شما میباشد

WWW.SITE.IR

03 -
هاست یا سرور

مکانی که فایل های سایت شما نصب میشود

مدت زمان طراحی سایت

تمامی تلاش تیم رویال سایت این است که در کوتاه ترین زمان ممکن سفارشات طراحی سایت را انجام داده و تحویل مشتری بدهد.بطور کلی مدت زمان طراحی سایت بین 7 تا 10 روز کاری میباشد.

اکنون آماده هستید تا کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید ؟

 ما در اینجا هستیم تا کسب و کار شما را به یک کسب و کار آنلاین تبدیل کنیم . با ما ارتباط برقرار کنید←

تا 50 درصد تخفیف ویژه طراحی انواع سایت ( به مدت محدود )
روز
ساعت‌
دقیقه‌
ثانیه‌
تا پایان تخفیف ویژه "طراحی سایت" زمان باقیست
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای