خـدمـتی جــــدیـــــد از رویال سایت همین حالا سفارشتو با تخفیف ثبت کن خرید بک لینک پروفایلی

پشتیبانی سایت وردپرسی + هزینه پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت وردپرسی  کار خیلی هزینه بری نیست . برخی از افراد فکر می کنند که هدایت ساخت و طراحی یک وب سایت می تواند رونق بیشتری را برای کسب و کار آنها به ارمغان بیاورد. اما این تصور غلط باید برطرف شود زیرا طراحی وب سایت تنها اولین قدم است و سپس به تیمی نیاز خواهید داشت که از سایت شما پشتیبانی کند.

 

پشتیبانی همه جانبه

قیمت مناسب

آموزش کار با سایت

طراحی زیبا و ریسپانسیو

پشتیبانی سایت وردپرسی

میزان پشتیبانی وب سایت به تخصص و تجربه شرکت طراحی سایت و نوع کاری که باید در وب سایت انجام دهید بستگی دارد.

وب سایت وردپرسی در شیراز نیز نیاز به پشتیبان سایت قوی دارد و باید همیشه پشتیبانی سایت وردپرسی را در نظر داشته باشد ، به علاوه هزینه پشتیبانی را در بودجه خود لحاظ کند.

در این مقاله می خواهیم در مورد پشتیبانی وب سایت وردپرسی بیشتر توضیح دهیم تا با پشتیبان بیشتر آشنا شوید و از تعرفه و هزینه ای که باید برای پشتیبانی بپردازید بدانید.

پشتیبانی سایت وردپرسی

پشتیبانی سایت وردپرسی در شیراز

پشتیبانی سایت در شیراز  در بردارنده همه خدماتی است که منجر به بهبود، عیب یابی و به روز رسانی سایت ها می شود. علاوه بر این خدمات دیگری مانند تولید محتوا، سئو و بهینه سازی صفحه را می توان به خدمات پشتیبانی سایت اضافه کرد. شرکت طراحی سایت در شیراز در زمینه طراحی و خدمات پشتیبانی وب سایت و استفاده از بهترین تکنیک ها نتایج بسیار خوبی را برای مشتریان خود رقم زده است.

بهترین شرکت پشتیبانی سایت در شیراز این خدمات را در قالب بسته ای ویژه به مشتریان خود ارائه می دهد.

پشتیبانی سایت به زبان ساده به معنای تمام کارهایی است که برای نگهداری سایت باید انجام شود. هنگامی که یک سایت توسعه یافت، نیاز به نگهداری و به روز رسانی دارد.

این کار باید به طور منظم و توسط شخص یا شرکت حرفه ای انجام شود. این سایت از شرکتی پشتیبانی می کند که به شما کمک می کند تا با پیشرفت های تکنولوژیکی که هر روز در حال تغییر است همراه باشید.

پشتیبانی سایت وردپرسی به چند بخش تقسیم می شوند ؟

پشتیبانی سایت وردپرسی به سه قسمت” پشتیبانی فنی سایت”، سئوی سایت و محتوای سایت تقسیم می شود که هر کدام دارای قرارداد و مبلغ جداگانه ای با کارفرما هستند.

امروزه خدمات پشتیبانی سایت، به دلیل اینکه اکثر وب سایت ها با استفاده از وردپرس ساخته می شوند بسیار محبوب تر از گذشته شده اند. سایت های وردپرسی اغلب بصورت پیشفرض از نظر امنیت کیفیت خوبی ندارند، اما از آنجایی که آماده و در دسترس هستند، طرفداران زیادی دارد.

نگهداری وب سایت های وردپرسی

نگهداری و پشتیبانی سایت وردپرسی در شیراز به طور معمول در کنار و به همراه همدیگر هستند، زیرا مدیریت وب سایت شامل نگهداری و پشتیبانی سایت است. نگهداری سایت استانداردها و سیاست های پشتیبانی متفاوتی دارد. اما حفظ یک سایت به معنای افزودن ویژگی های جدید، به روز رسانی و تولید و انتشار بیشتر است.

نگهداری سایت طبق قرارداد بین دارنده سایت و شرکت طراحی سایت انجام می شود، که اغلب این قراردادها سالانه منعقد می شود و قابل تمدید مجدد است. پس از انعقاد قرارداد، شرکت طراحی سایت موظف به پشتیبانی و نگهداری وب سایت است. نگهداری سایت شامل خدمات روبرو است:

وظایف پشتیبانی سایت وردپرسی

یکی از روش های طراحی سایت که طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است طراحی وب با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا است. وردپرس یکی از قدرتمندترین سیستم های مدیریت محتوا است که می توان از آن برای طراحی وب سایت های بسیار حرفه ای در تمامی زمینه ها استفاده کرد. بنابراین تیم پشتیبانی وب سایت طراحی شده با وردپرس باید دانش کافی از وردپرس و افزونه ها را داشته باشد. علاوه بر این، آنها باید در مورد نحوه به روز رسانی هسته وردپرس و افزونه های نصب شده، افزایش امنیت وب سایت، بهبود عملکرد وب سایت، به روز رسانی قالب های وب سایت و سایر مسائل آگاه باشند و بتوانند هر گونه مشکلی را که پیش می آید عیب یابی کنند. علاوه بر این، تیم‌های پشتیبانی سئو و تولید محتوا باید وردپرس را بشناسند و با آن کار کنند تا بر عملکرد روان وب سایت تأثیر بگذارند. در ادامه مقاله به بررسی کامل هر کدام از این گزینه ها می پردازیم و شما را با وظایف پشتیبانی سایت وردپرسی در شیراز بیشتر آشنا می کنیم.

یکی دیگر از دلایلی که شما برای پشتیبانی سایت وردپرس هزینه می کنید این است که پشتیبانی سایت مسئول حفظ امنیت سایت شما در هر زمان است. اکنون، ایمن نگه داشتن آن می تواند در برابر خطر هکرها، ویروس ها، بدافزارها، تروجان ها و غیره مقاومت کند. با نصب افزونه های امنیتی و دسترسی به کدهای سایت شما، یک دستیار سایت می تواند امنیت سایت شما را بهبود بخشد و از دستکاری آن جلوگیری کند. همانطور که می دانید اطلاعات مکان مهمی است و هیچکس نباید بدون اجازه به آن دسترسی داشته باشد. بنابراین، به خاطر داشته باشید که وقتی یک پشتیبان سایت وردپرس را استخدام می کنید، شما نیز به امنیت سایت کمک می کنید که یکی از مهمترین موارد است.

می توانید از پشتیبان خود بخواهید که هر قابلیتی را که نیاز دارید به وب سایت شما اضافه کند و به این ترتیب وب سایت پیشرفته تری خواهید داشت، اگرچه عملکرد مورد نیاز شما ممکن است بسیار پیشرفته باشد و هزینه اضافی برای شما به همراه داشته باشد، بنابراین باید برای این کار هزینه کنید.

همانطور که می دانید یکی از مهم ترین جنبه های سئو که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید سرعت وب سایت است و اگر وب سایت شما سرعت خوبی نداشته باشد ممکن است در خود موتور جستجو رتبه ای نداشته باشد. بنابراین شما می توانید از پشتیبانی سایت ورد پرسی بخواهید تا سرعت وب سایت را برای شما افزایش دهد و بنابراین می توانید به خوبی برای بهبود سئوی وب سایت خود کار کنید.

این به شما و موافقت با پشتیبانی شما بستگی دارد که پشتیبان سایت وردپرس محتوا را به روز کند. جدا از آن، با این حال، هزینه پشتیبانی سایت وردپرسی نیز برای به روز رسانی های فنی پرداخت می شود. همانطور که می دانید، وردپرس به طور مداوم ویژگی های خود را به روز می کند و به مرور زمان به روز رسانی های مختلفی را منتشر می کند. کارکنان پشتیبانی فنی سایت وردپرس باید از این به روز رسانی ها آگاه باشند و آنها را به روز کنند. علاوه بر این، افزونه های سایت های وردپرسی باید به روز شوند که پشتیبان باید همیشه از آن آگاه باشد.

جدا از این موارد، سایت نباید به صورت دائمی و فنی به روز شود. امکانات جدیدی به سایت ها اضافه شده و همه چیز دستخوش تغییرات فنی می شود که یک پشتیبان سایت نیز باید این موارد را بداند.

یکی از مهمترین جنبه های هزینه های پشتیبانی سایت وردپرس از نظر فنی به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو مربوط می شود. پشتیبانی سایت وردپرس شما نه تنها باید مسائل سئو سایت شما را بررسی کند، بلکه باید در مورد موارد در حال ظهور نیز اقدام کند. سئوی سایت شما در واقع مجموعه ای از مواردی است که باعث می شود سایت شما در موتورهای جستجو رتبه بهتری داشته باشد، اگر محتوای آن مربوط به محتوای سازندگان و طراحان باشد، موارد فنی آن به پشتیبانی سایت مربوط می شود. تبلیغ کننده سایت شما باید راه های مختلفی را برای افزایش سرعت بارگذاری سایت خود امتحان کند، سایت را با ابزارهای مختلف سئو لینک کند یا از صفحات و لینک های حذف شده آگاه باشد.

پشتیبانی وب سایت همچنین باید بداند که چگونه با ابزارهایی مانند کنسول جستجوی گوگل کار کند، که می تواند خطاهای SEO را در وب سایت شما پیدا کند و اقداماتی را برای رفع آنها انجام دهد.

یکی از بهترین ویژگی هایی که در مورد پشتیبانی سایت ورد پرسی دارید این است که می توانید درخواست کنید که وب سایت شما ویروس کشی شود، توجه داشته باشید که ممکن است متوجه آلوده شدن وب سایت خود نشوید، اما این ویروس ها با گذشت زمان تاثیر خود را در سایت شما نشان می دهند. بنابراین می بایست مراقب باشید، زیرا سایت ها به روش های گوناگونی ویروسی می شوند. یکی از اساسی ترین مواردی که ممکن است باعث ویروسی شدن سایت شما شود، نصب افزونه یا قالب از سایت های نامعتبر است.

یکی از ویژگی های اصلی پشتیبانی سایت وردپرسی این است که می توانید از آنها بخواهید که امنیت وب سایت شما را افزایش دهند و به این ترتیب می توانید از ورود هکرها به وب سایت خود جلوگیری کنید و یک وب سایت وردپرسی کاملاً امن داشته باشید.

به یاد داشته باشید که یکی از اصلی ترین کارکردهای پشتیبان گیری از وردپرس افزایش امنیت وب سایت شماست و اگر بک آپ گیری از وب سایت شما حرفه ای نباشد نه تنها می تواند امنیت شما را تامین کند بلکه امنیت وب سایت شما را نیز به خطر می اندازد. مراقب باشید و مطمئناً باید متوجه شوید که پشتیبان وب سایت شما یک متخصص است.

وب سایت های وردپرسی را می توان با نصب افزونه ها و ماژول های مختلف ارتقا داد. هزینه پشتیبانی سایت وردپرس نه تنها برای پایدار نگه داشتن وب سایت بلکه برای توسعه بیشتر آن نیز پرداخت می شود. پشتیبانان وردپرس می دانند که کدام افزونه ها را به سایت شما اضافه کنند و همچنین می دانند که کدام یک مضر هستند و کدام یک برای سایت شما مناسب هستند. اگر متوجه شده اید برخی از وب سایت ها به دلیل افزایش افزونه های بدافزار به درستی کار نمی کنند و معمولا با مشکلات مختلفی مواجه می شوند. کارشناسان وردپرس می دانند که چه افزونه هایی را برای سایت شما نصب کنند که هم عملکرد جدیدی به سایت شما اضافه می کند و هم به سایت شما آسیب نمی رساند.

هزنیه پشتیبانی سایت وردپرسی

هزینه پشتیبانی سایت وردپرسی

هزینه پشتیبانی سایت وردپرسی بستگی به نوع پشتیبانی دارد و با توجه به مدت زمان صرف شده و کیفیت کار مورد نیاز مشتری تعیین می شود.

هزینه ماهانه پشتیبانی سایت وردپرسی با توجه به کارهایی که در پشتیبانی سایت وردپرس انجام می شود تعیین می گردد.  قیمت پشتیبانی وب سایت وردپرس  معمولاً به این بستگی دارد که پشتیبان مورد نظر ما در چه زمینه هایی متخصص است و چگونه می خواهد از یک وب سایت پشتیبانی کند.

معیارهایی که در هزینه پشتیبانی سایت وردپرس یا هر سایت دیگری مهم هستند را در اینجا مشاهده خواهید کرد.

  • کاربر وب سایت
  • حجم محتوای وب سایت
  • مدت زمان نیاز به پشتیبانی
  • پشتیبانی یا سئو

هزینه ماهانه پشتیبانی وب سایت که با پشتیبانی وردپرس دریافت می شود بسیار مناسب است و اصلاً نیازی به نگرانی در مورد هزینه ندارید، می توانید هر پشتیبانی سایت را داشته باشید و هر مشکلی را که دارید حل کنید. اگر به تازگی سایت راه اندازی کرده اید و می خواهید در هزینه های خود اقتصادی باشید، خرید هاست سی پنل ارزان و هاست وردپرس ارزان بهترین گزینه است.

کلام آخر ..

از لحظه ای که یک وب سایت خریداری می کنید و دی ان اس  هاست  خود را روی آن تنظیم می کنید، به پشتیبانی سایت وردپرسی نیاز دارید. مواردی مانند به روز رسانی روزانه، به روز رسانی محتوا، برنامه نویسی وب سایت و تغییرات طراحی، پشتیبانی و مسائل مربوط به هاست و غیره مستلزم حضور یک مدیر مجرب در پشت سیستم مدیریت وب سایت شماست.

ما در این مقاله قصد داشتیم به شما توضیح دهیم که چرا به پشتیبانی وب سایت نیاز دارید و چگونه پشتیبانی وب سایت می تواند به کسب و کار آنلاین شما کمک کند. برای کار پشتیبانی برای دستیابی به بهترین نتایج باید از پرسنل شایسته و مسئولیت پذیر استفاده کرد. به علاوه برای دریافت پشتیبانی حرفه ای از سئو سایت، باید محتوای عالی داشته باشید و جنبه های فنی وب سایت به خوبی رعایت شود.

پشتیبانی سایت خود را به رویال سایت بسپارید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای