10 کاری که پیش از سفارش طراحی سایت باید انجام دهید

10 کاری که پیش از سفارش طراحی سایت باید انجام دهید

ایجاد وب سایت یکی از رایج ترین دغدغه های امروزی است. چه برای ارائه محصولات شرکت شما، یک فروشگاه آنلاین یا یک وب سایت شخصی ساده، طراحی یک وب سایت می تواند یک پروژه چالش برانگیز و خسته کننده باشد  در طول ایجاد این وب سایت نکاتی وجود دارد که اگر آنها را رعایت کنید، احتمال موفقیت افزایش می یابد. یکی از عواملی که معمولا منجر به طراحی ناموفق و نامناسب وب سایت می شود، عدم آشنایی با وظایف پیش از شروع طراحی وب سایت است. قبل از اینکه برای توسعه وب سایت، تولید محتوا یا حتی قابل اعتمادتر کردن وب سایت خود هزینه کنیم، باید بدانیم که هدف اصلی ما از سرمایه گذاری در سئو سایت در شیراز چیست. در این مقاله 10 کاری که باید قبل از طراحی وب سایت انجام دهید را بررسی می کنیم.

 

10 کار مهم که قبل از سفارش طراحی سایت باید انجام دهید

همانطور که می دانید وب سایت ها باید پویا و قابل مدیریت باشند. سفارش طراحی سایت دارای نکات مهمی است که در زیر می خواهیم به اختصار به آن ها بپردازیم. 10 کاری که پیش از سفارش طراحی سایت باید انجام دهید در زیر آمده است.

 • وب سایت مورد نظر خود را بررسی کنید

در مرحله اول نوع وب سایتی را که باید برای خود طراحی کنید بررسی کنید، وب سایت های مختلف ویژگی های متفاوتی دارند و همین امر بر قیمت نهایی وب سایت و همچنین تأثیرگذاری سایت تأثیر می گذارد. به طور کلی وب سایت ها به انواع مختلفی تقسیم می شوند.

 • بازار هدف خود را مشخص کنید

طراحی وب سایت برای توسعه کسب و کار همیشه مستلزم تعیین بازار هدف است. واضح است که وب سایت به گونه ای طراحی شده است که پیام ها و مخاطبان هدف محصولات و خدماتی که در صفحات مختلف وب سایت قرار می گیرند بسته به نوع، سن خاص، درآمد و حرفه آن ها جذاب باشد. بنابراین ضروری است که بازار هدف برای بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در وب سایتی که تصمیم به طراحی می شود مشخص شود.

 • در مورد مشتریان خود تحقیق کنید
حتما بخوانید  هزینه طراحی وبسایت در شیراز چقدر است ؟

ویژگی های وب سایت شما باید متناسب با نیازهای مشتریان شما باشد. بنابراین قبل از سفارش طراحی وب سایت، یافتن مشتری یک کار مهم است. در اینجا باید بررسی کنید که چه کسی از طریق وب سایت شما می داند که چه کاری انجام می دهید. به افزایش عملکرد و عملکرد وب سایت کمک می کند.

هنگامی که مخاطبان خود را شناسایی و تقسیم بندی کردید، در مورد علایق آنها در رابطه با جایگاه وب سایت خود تحقیق کنید و ویژگی هایی را ببینید که وب سایت شما را در بین آنها محبوب می کند.

هنگام طراحی وب سایت باید به یاد داشته باشید که موفقیت هر وب سایتی با تعداد بازدیدها ارتباط مستقیم دارد. اگر کاربران از وب سایت شما راضی نباشند، از سایت شما بازدید نمی کنند و در این صورت طراحی وب سایت عملاً بی فایده بوده و منجر به اتلاف وقت و هزینه می شود.

 • بررسی کنید که چه ویژگی هایی در وب سایت خود نیاز دارید

قبل از طراحی یک وب سایت، درباره ویژگی هایی که اهداف و نیازهای شما را برآورده می کند و همچنین اهداف و نیازهای مشتریان و بازدیدکنندگان سایت شما را بررسی کنید. اگر احساس می کنید به ویژگی یا قابلیت خاصی نیاز دارید، نگران طراحی وب سایت مورد نظر نباشید. گاهی اوقات یک سایت غیرفعال ممکن است برای شما هزینه زیادی داشته باشد و گاهی اوقات اگر به چیزی توجه نکنید، مشتریان زیادی را از دست خواهید داد.

 • انتخاب شرکت طراحی وب سایت مناسب

پس از بررسی امکانات لازم، تعیین نوع وب سایت مورد نظر برای طراحی و کسب آگاهی در مورد انواع و روش های توسعه وب، نوبت به انتخاب شرکت طراحی سایت مناسب می رسد. بیشترین سردرگمی در این مرحله رخ می دهد و دلیل آن این است که معیارهای مشخصی برای تشخیص شرکت های طراحی وب خوب و بد وجود ندارد. اما مواردی وجود دارد که می توانید بررسی کنید تا شانس خود را برای انتخاب یک شرکت خوب و حرفه ای افزایش دهید.

 • گزینه های بودجه بندی و طراحی وب سایت
حتما بخوانید  چرا باید سایت داشته باشیم ؟

امروزه شرکت ها و افراد مختلف می توانند با استفاده از روش طراحی سایت وردپرس و با روش های ساده، وب سایت های شرکتی و فروشگاهی را طراحی کنند. می توان با توجه به اهمیت نیازهای مختلف وب سایت کسب و کارها، موسسات و سازمان ها و تعیین بودجه مورد نیاز برای این کار، بهترین شرکت طراحی سایت در شیراز را برای طراحی سایت ارزان انتخاب کرد.

 • انتخاب فناوری طراحی وب سایت

روش های زیادی برای طراحی وب سایت وجود دارد که هر کدام از آنها از فناوری خاصی برای پیاده سازی وب سایت استفاده می کنند. این فناوری ها نه تنها مقرون به صرفه هستند، بلکه در تعیین کیفیت نهایی شما نیز تاثیر دارند. برای مثال، برخی از ابزارهای عنوان سایت وجود دارد که می توان از آنها برای طراحی سایت بدون نیاز به کدنویسی استفاده کرد.

این ابزارها در واقع دارای سایت های آماده ای هستند که با توجه به نیاز کاربر قابل نصب و تنظیم هستند. سازندگان وب سایت هایی که مواردی مانند وردپرس را نصب یا استفاده می کنند در این دسته قرار می گیرند و هزینه های طراحی وب سایت آنها کمتر است. ظاهر این سایت ها با سایت های حرفه ای بسیار متفاوت است.

 • انتخاب سبک و طراحی مناسب برای وب سایت

انتخاب طرح اصلی یکی از مواردی است که می توانید از ابتدا به آن فکر کنید و طراحی سایت را مشخص کنید و در پایان مراحل و پس از امضای قرارداد هم مد نظر شما باشد.  بهترین راه حل این است که با پشتیبانی و تجربه شرکت طراحی سایتی که انتخاب می کنید، طراحی مناسب را پیدا کنید.

 • ایجاد شعارهای جذاب

برای استفاده مشتری از خدمات وب سایت شما؛ ابتدا باید وب سایت شما را بشناسد. برای آن به بازاریابی نیاز دارید. داشتن شعارهای جذاب به بازاریابی بهتر کمک می کند.

 • نام دامنه و برند را انتخاب کنید

هر وب سایت برای دسترسی به اینترنت نیاز به یک دامنه یا آدرس وب سایت دارد که از طریق آن می توان به وب سایت دسترسی داشت. ممکن است هدف شما از طراحی سایت ایجاد شاخه دیگری از کسب و کار آنلاین فعلی شما باشد، پس بهتر است از یک برند واقعی و نام تجاری خود استفاده کنید.دامین خود را به راحتی میتوانید در رویال سایت ثبت نمایید.

حتما بخوانید  طراحی ‌سایت وکالت در شیراز

اطلاعاتی که باید قبل از سفارش طراحی سایت تهیه کنید

اطلاعاتی که باید قبل از سفارش طراحی سایت تهیه کنید

علاوه بر 10 کاری که پیش از سفارش طراحی سایت باید انجام دهید، می بایست اطلاعات مفیدی قبل از طراحی سایت تهیه کنید که در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد.

 1. یک گروه اصلی از خدمات یا محصولات

گروه های اصلی خدمات و یا محصولات شما بسته به اینکه وب سایت شما شرکتی یا فروشگاهی باشد، لیست می شوند. همه سایت هایی که شرکت طراحی سایت در شیراز برای شما طراحی و راه اندازی می کند، تغییر پذیر و پویا هستند.

 1. عکس و فیلم

هر تصویری از شرکت یا سازمان، محصولات، خدمات، ساختمان ها، اتاق ها، مشتریان، کارکنان و غیره خود ایجاد کنید. این عوامل باید در وب سایت شما با کیفیت بالا نمایش داده شوند.

 1. تهیه چندین مقاله و خبر

اگر می خواهید وب سایت شما شامل مقالات و صفحات خبری باشد، باید مدتی را صرف تهیه و جمع آوری محتوای اولیه ای که می خواهید در این بخش ها نمایش دهید، داشته باشید.

سخن آخر

اولین گام برای ورود به فضای اینترنت و کسب و کار آنلاین، طراحی سایت است. اگر طراحی سایت را به خوبی انجام دهید، گام های بعدی برای شما راحت تر خواهد بود. سایتی که شما طراحی می کنید، مرکز اصلی شما در شبکه های اینترنتی است، پس می بایست به ویژگی های اصلی آن توجه کنید. مقاله 10 کاری که پیش از سفارش طراحی سایت باید انجام دهید، می تواند یک مقاله جامع برای صاحبان مشاغلی باشد که مایل هستند از امکانات بی پایان دنیای اینترنت برای موفقیت تجارت خود استفاده کنند. در میان بسیاری از سایت ها و شرکت هایی که خدمات میزبانی وب ارائه می دهند، رویال سایت می تواند انتخاب خوبی برای خرید هاست سی پنل ارزان و در عین حال با کیفیت باشد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *