چگونه قرارداد سئو بنویسیم که تضمینی باشد؟

چگونه قرارداد سئو بنویسیم که تضمینی باشد؟

امروزه با پیشرفت فضاهای مجازی، به ویژه وب سایت های اینترنتی، کسب و کارهای بسیار زیادی از طریق جستجوی اینترنتی به جامعه مخاطب معرفی می‌شوند. هر چند شبکه های اجتماعی وابسته به وب سایت، یا شبکه های اجتماعی که در زمینه تبلیغات همکاری می‌کنند، می‌توانند اقدام به جذب بازدید کننده برای وب‌سایت شما کنند، اما موتورهای جستجو همچنان به عنوان مهمترین ابزار معرفی وبسایت به بازدید کنندگان قلمداد می‌شوند.

در این بین  سئو نقش حیاتی را ایفا می‌کند. سئو که مخفف عبارت بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می‌باشد، بر اساس یک سری شاخص‌ها اقدام به بررسی محتوایی و ارزش‌گذاری سایت و پیشنهاد آن به کاربر جستجوگر می‌کند.

در این مقاله، ویکی دمی آکادمیخدمات و آموزش سئو، وورد پرس و دیجیتال مارکتینگ به عنوان یکی از نخستین و بزرگترین شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو تضمینی قصد دارد تا در مورد قراردادهای سئو تضمینی و مزیت‌ های سئو تضمینی با شما صحبت کند. لذا پیش از عقد قرارداد سئو تضمینی با هر شرکت خدمات دهنده، بهتر است این مطالب را با دقت مطالعه نمایید.

سئو سر واژه عبارت ‎ Search Engine Optimization است که به معنی بهینه سازی سایت برای موتور جستجو می‌باشد. بدین ترتیب که در جستجوی هر کلمۀ کلیدی سایت در صدر نتایج جستجوها قرار می‌گیرد تا کاربر نیز آن را در اولویت مراجعه خود قرار دهد. این اقدام به ظاهر کوچک، دارای فرآیند پیچیده‌ای است که باید مو به مو انجام شود. به همین دلیل صاحبان وب سایت‌ها به سراغ سئو تضمینی می‌روند. بدین ترتیب که با عقد قرارداد با متخصصین سئو، کلیه فرآیند سئوی سایت خود را به آنها واگذار می‌کنند.

سئو تضمینی چیست؟

سئو تضمینی همان گونه که از نام آن هم پیداست، به مجموعه خدماتی گفته می‌شود که می‌تواند در افزایش قابل ملاحظه ترافیک سایت شما و رسیدن آن به یک جایگاه ویژه در نتایج سرچ موتورهای جستجو نقش مؤثر داشته باشد.

البته تأکید ما پس از واژۀ “سئو”، بر روی “تضمینی بودن” آن است. در زمان انتخاب یک شرکت ارائه دهندۀ سئو تضمینی، بهتر است که پیش از هر اقدامی نسبت به تضمینی بودن و برگشت پذیر بودن کامل هزینه‌های پرداختی اطمینان حاصل نمایید. چرا که متأسفانه برخی از شرکت های سئو، هر چند در زمان مذاکره، صراحتاً بر تضمینی بودن و برگشت پذیر بودن وجه دریافتی تأکید می‌کنند، اما در تنظیم قرارداد به گونه‌ای عمل می‌کنند که تمامی هزینه های پرداخت شده از سوی شما قابل عودت نخواهند بود.

قرارداد سئو چیست؟

قرارداد سئو چیست؟

قرارداد سئو به ظاهر شباهت بسیار زیادی به سایر قراردادها، به ویژه قراردادهای خدمات آی‌تی و خدمات شبکه دارد. بدین ترتیب که ضمن معرفی طرفین قرارداد، وظایف و نقش هر یک را به وضوح مشخص می‌کند و در زمینه خدمات قابل ارائه و پرداخت دستمزدها مواردی را در قالب تعدادی مفاد و تبصره بیان می‌کند.

قرارداد سئو به شما تضمین می‌دهد که سایت در ازای مطالب و محتوایی که در اختیار شخص سئوکار قرار گرفته، در یک بازۀ زمانی مشخص و مورد قرارداد، جزء سایت های صدرنشین در نتایج موتورهای جستجو قرار خواهد گرفت.

در زمان عقد قرارداد سئو به این نکته توجه داشته باشید که در صورت عدم نتیجۀ مطلوب، تمام هزینه‌ها عودت داده خواهند شد. چرا که خواسته و هدف سایت از سئو، قرار گرفتن در صدر نتایج موتور جستجو و یا دست کم قرار گرفتن در صفحۀ اول نتایج جستجو می‌باشد و هر گونه نتیجه‌ای به غیر از آن مصداق عدم اجرای قرارداد و مستلزم عودت تمام هزینه‌ها خواهد بود.

حتما بخوانید  طراحی سایت در شیراز✔️

چرا قرارداد سئو تضمینی مهم است؟

چرا قرارداد سئو تضمینی مهم است؟

 • قرار گرفتن در صدر نتایج موتورهای جستجوگر از جمله گوگل، یاهو و …
 • افزایش فروش و بازدید سایت
 • کاهش هزینه های تبلیغات
 • مزیت رقابتی وپشت سر گذاشتن رقبا
 • هدایت مشتریان و بازدیدکنندگان مورد نظر به سایت
 • افزایش ترافیک سایت
 • برندینگ
 • افزایش تعداد کاربران عضو سایت
 • انجام هر چه موفق‌تر بازاریابی

خدمات سئو تضمینی ویکی دمی

ویکی دمی به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو تضمینی در قالب قرارداد سئو تضمینی که با شما خواهد بست خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

 • آنالیز سایت
 • ارائه مشاوره های سئو
 • انجام فرآیندهای منتهی به سئو تضمینی

در واقع شما با عقد قرارداد با ویکی دمی وارد یک فرایند برد-برد خواهید شد که می‌توانید تمامی خدمات منتهی به سئو تضمینی مورد نظر خود را به یک تیم حرفه‌ای از متخصصان سئو واگذار نمایید و به صورت مرحله به مرحله شاهد افزایش رنکینگ وب سایت خود در نتایج موتورهای جستجو باشید.  در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۹۰۹۲۴۸ و با آقای ایمان قادری مدیر مجموعه برای کسب جزئیات بیشتر تماس بگیرید.

نکات مهم در زمان تنظیم قرارداد سئو تضمینی

نکات مهم در زمان تنظیم قرارداد سئو تضمینی

مهم‌ترین نکته‌ای که در یک قرارداد سئو باید مورد توجه قرار گیرد، آن است که کلمه کلیدی یا کلمات کلیدی مشخص شده در صفحه اول گوگل به صورت تضمینی مورد تعهد قرار گیرند. قراردادهای سئو می‌توانند به صورت:

E قرارداد سئو به منظور افزایش بازدید سایت

E قرارداد سئو برای افزایش فروش مقطعی

E قرارداد سئو بر اساس کلمات کلیدی

تنظیم شوند. توجه داشته باشید که دو مورد نخست، چندان جنبۀ تضمینی نخواهند داشت و بر اساس مواردی که ممکن است خارج از اختیار و کنترل شرکت سئوکار باشد، نتایج دستخوش تغییرات خواهند شد. لذا در قراردادهای شرکت سئو باید بر روی کلمات کلیدی تأکید داشته باشید تا تحت هر شرایط در صفحه نخست نتایج و ترجیحاً در نتایج بسیار بالا قرار بگیرید. اگر برای تنظیم قرارداد سئو تضمینی، با یک مجموعۀ معتبر وارد همکاری شوید، می‌توانید روی سئو تضمینی سایت در صفحه نخست گوگل حساب باز کنید. اما این دو نکته مهم را نیز در نظر داشته باشید که:

نخست این‌که قرارداد شما حتماً باید محکم و غیرقابل انکار باشد.

و نکته دوم این‌که در بیشتر قراردادهای سئو تضمینی، شرکت  سئو کار عمداً در مورد اُفت رتبه کلمات کلیدی با شما صحبتی نمی‌کند. به همین دلیل این امکان وجود دارد که شرکت با توسل به روش های سئو کلاه سیاه به جای کلاه سفید، دست به بهینه سازی وب سایت شما بزند و پس از مدت کوتاهی که از اتمام قرارداد بگذرد، رتبه وب سایت شما به تدریج کاهش پیدا کند تا مجدداً ناچار به عقد قرارداد با همان شرکت شوید. بنابراین مراقب این نوع قراردادها باشید.

حتما بخوانید  سئو در شیراز + {آموزش 0تا100} سئو سایت در شیراز

سخن پایانی

ویکی دمی به عنوان یکی از معتبرترین ارائه دهندگان خدمات سئو در کشور و به عنوان یک آکادمی معتبر سئو، وردپرس و دیجیتال مارکتینگ ایرانی، آمادۀ ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه سئو تضمینی و اجرای صفر تا صد پروژه‌ های سئو تضمینی وب سایت شما بر اساس اصول و چارچوب های قانونی و استفاده از زیرساخت های مجاز می‌باشد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *