با بهترین تورهای مسافرتی، سفر خاطره‌انگیز داشته باشید!

 

بیشتر خانواده‌ها درهنگام تعطیلات در پی رفتن به سفر و دیدن مکان‌های جدیدهستند. هدف اصلی از سفر نیز گردش، تفریح، تجارت و … است. تعیین نوع سفر و محل مسافرت نیز خود یک انتخاب بسیار دشوار است؛ مخصوصاً زمانی که باهدف گردشگری وتفریح می‌خواهید سفر کنید، انتخاب مقصد باید با موافقت همه اعضا انجام شود. برای انجام مسافرت ممکن است ازطریق سواری و به ‌صورت شخصی با افراد محدود، از طریق اتوبوس و به‌صورت دسته‌جمعی یا قطار و هواپیما اقدام کنید.

درحال حاضر یک روش کاملاً کاربردی برای سفرکردن، همراه با تور‌های مختلف مسافرتی داخلی وخارجی است. پیدا‌کردن تور دبی ، تورمشهد، تورترکیه، تورکیش و … درکشور ما به‌ سهولت انجام می‌شود و شما می‌توانید از طریق دفتر‌های مسافرتی با امکانات و جزئیات این تور‌ها آشنا شوید. در ادامه با انواع این تور‌ها آشنا می‌شویم و امکانات هر یک را بررسی می‌کنیم. البته شما می‌توانید بر اساس مقصد انتخابی خودتان که در داخل یا خارج کشور باشد، از آژانس مسافرتی خاص ومعتبری اقدام کنید.

 

دیدن هیجان‌انگیزترین جاذبه‌های توریستی خاورمیانه با توردبی !

یکی ازبهترین روش‌ها برای انجام مسافرت‌های خارجی درکشورهای همسایه، ملحق شدن به تور دبی  است. با جدیت می‌توان گفت که زیباترین جاذبه‌های منطقه خاورمیانه درکشور امارات قراردارد. اصلی‌ترین منبع درآمدی این کشور بهره‌برداری ازمنابع نفتی است که باعث پیشرفت‌های چشمگیر اقتصادی درسطح کل کشور امارات شده است.

در‌نتیجه، برای رسیدگی به ویژگی‌های محیطی بودجه کافی وجود دارد واین کشور در حوزه جذب گردشگرنیزبسیارموفق عمل کرده است. به همین دلیل پس از انجام صادرات نفت، حضور گردشگران در دبی باعث درآمدزایی بسیارزیاد برای مردم این کشور می‌شود. بلندترین آسمان‌خراش‌ها وبرج‌های زیبای دنیا درکشور امارات نمونه‌هایی ازنقاط گردشگری درتور دبی است.

حتما بخوانید  از ووکامرس و هاست وردپرس برای راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی خودتان بهره ببرید

شما در تور دبی می‌توانید علی‌رغم گران بودن هزینه‌ها به محل‌هایی بروید که ممکن است درحالت عادی دیدن آنرا فراموش کنید یاهزینه مراجعه فردی بسیار زیاد باشد. شما دراین تور می‌توانید به موزه گردی، قدم ‌زدن درمراکز خرید، کویر ‌گردی، دیدن بزرگ‌ترین آکواریوم‌های دنیا و سینما گردی بپردازید. در کشور ما 4 پرواز مستقیم به دبی و یک پرواز غیر‌ مستقیم به شهر الشارجه امارات وجود دارد. درحالت دوم، باید خودتان به دبی بروید. قیمت تور دبی در فصل تابستان معمولاً مناسب‌تر است؛ چراکه به دلیل وضعیت آب‌وهوایی، درفصل زمستان تعداد گردشگران افزایش پیدا می‌کند و هزینه‌ها نیزبالا می‌رود.

 

تور دبی

سفربه بهترین شهر ترکیه با تور استانبول !

یکی از زیباترین شهر‌های سراسردنیا و بزرگ‌ترین شهر کشور ترکیه، شهر استانبول است. دراین شهر جاذبه‌های دیدنی بسیار زیادی وجود دارد که شما در تور استانبول به مدت سه تا چهار روز، تمام این جاذبه‌ها را می‌بینید. تور استانبول به دلیل قیمت‌های مناسب با تور‌های خارجی بسیارمعروف رقابت می‌کند؛ مخصوصا تور‌های لحظه آخری قیمت مناسب‌تری دارند.

عوامل مختلف مثل نوع شرکت هواپیمایی، تعداد ستاره‌های هتل، محل اقامت شما و زمان شروع سفر برای دیدن مقصد و … در تعیین قیمت تور استانبول مؤثر هستند. یک نوع تور ارزان استانبول‌گردی  نیز وجود دارد که مقداری با توقعات شما فاصله دارد و هتل‌های محل اقامت آن معمولاً درجه یک نیستند. شما با توراستانبول می‌توانید تمام مناطق و آثار تاریخی استانبول را ببینید. علاوه بر این، شما می‌توانید ساحل‌های مختلف موجود در اینشهر را دیده و با قدم‌ زدن در آن لذت ببرید.

 

تور استانبول

کیش، نگین درخشان خلیج‌فارس!

یک تورداخلی بسیار کاربردی و پر‌طرف‌دار، تورکیش است که یکی ازمهم‌ترین مقاصد گردشگری درکشور ما شناخته می‌شوند. یک انتخاب کاملاً مناسب برای تفریح‌های داخلی ومسافرت‌های کوتاه‌مدت، شرکت درتورکیش است. بلیط هواپیما رفت‌ و برگشت این تور، قیمت مناسبی دارد و درگرفتن هتل وهزینه‌های گردشگری تخفیفات مشخصی بر روی آن اعمال می‌شود. سفر به این شهر می‌تواند به‌ صورت زمینی وهوایی انجام شود و شما درمراجعه هوایی باید بتوانید از طریق هواپیما به هرمزگان بروید.

حتما بخوانید  جایگاه عمده فروشی لباس زنانه در کسب و کارهای اینترنتی

درروش دیگر، شما می‌توانید ازطریق قطار یا اتوبوس به‌ صورت حضوری به شهر کیش مراجعه کنید و از زیبایی‌های این جزیره زیبا دیدن کنید. قبل ازاقدام برای پیوستن به تور کیش باید تمام هزینه‌های مربوط به رفت‌ وآمد، خرید، خورد وخوراک و … را تعیین کنید. می‌توانید از این طریق در وقت و هزینه خودتان صرفه‌جویی کرده و یک سفر بسیار لذت ‌بخش داشته باشید.

 

تور کیش

تور ترکیه ودیدن بهترین منظره دنیا در خاورمیانه !

کشور ترکیه یک منطقه کوهستانی است و دربهترین و حساس‌ترین موقعیت دنیا از نظر موقعیت جغرافیایی قرارگرفته است و به‌ عنوان گذرگاه میان غرب آسیا و اروپا به شمار می‌رود. ۹۸ درصد جمعیت ترکیه مسلمان هستند و از این نظر نیز شباهت زیادی به کشور ما دارند. جاذبه‌های مختلف این شهر مثل محله کوشآداسی، وان، کارادنیزو… برای گردشگری کاملاً مناسب است.

البته شما می‌توانید علاوه بر تور‌های ترکیه ا زطریق یک توردیگر به نام تورآنتالیا یا تور کوشآداسی  برای دیدن مناظر عجیب ‌وغریب به کشور ترکیه مراجعه کنید وازجاذبه‌های فراوان آن لذت ببرید. ویژگی‌های آب ‌وهوایی این کشور نیز متنوع است و از هر منطقه به منطقه دیگر و از فصلی به فصل دیگر وضعیت کاملاً متغیر است. شما می‌توانید برای زیبا‌تر ساختن تعطیلات خود به یک ساحل زیبا مثل ساحل مدیترانه بروید و ازهوای فوق‌العاده این منطقه لذت ببرید.

 

تور ترکیه

امکانات بسیار جذاب درتور مشهد !

یکی ازمقاصد داخلی درکشورما که جزء گردشگر‌پذیر‌ترین شهر‌های ایران است، شهرمقدس مشهد است. اینشهر زیارتی درحال حاضرتبدیل به یک کلان‌ شهر شده و هرسال پذیرای تعداد زیادی گردشگران وزائران داخلی وخارجی است. البته شما می‌توانید با تورارزان مشهد درلحظه آخر بلیط تهیه کنید و با قیمت کمتری عازم سفرشوید. دراین تور‌ها نمی‌توان هتل رزرو کرد و به دلیل افزایش زیاد هزینه امکانات رفاهی موجود درمنزل، افراد به‌ جای مراجعه به هتل درکنار خیابان در چادر می‌خوابند.

درحالت کلی، می‌توان گفت میزان کیفیت تور لحظه آخری مشهد کاملاً مشخص است. شما می‌توانید تور مشهد را به‌ صورت ارزان درهنگام خلوت بودن شهر مشهد و کمبودن تعداد تعطیلات باهزینه مناسب‌تری بخرید.

حتما بخوانید  چگونه از طریق یوتیوب کسب درآمد کنیم؟ + میزان درآمد

 

تور مشهد

انتخاب بهترین توردبی رابه بیست گشت آریا بسپارید!

همان‌طورکه گفتیم توردبی ازطریق شرکت‌های مختلف مسافرتی تهیه وتدارک دیده می‌شود وهرکس پس ازپرداخت هزینه، می‌تواندهمراه با این توربه دبی سفرکند. این شهرازنظر ویژگی‌ها وامکانات رفاهی درشرایط مطلوبی قراردارد وبیشترین تعداد توریست درکشور‌های عربی درآن یافت می‌شود.

شرکت خدمات مسافری بیست گشت آریا شما را برای انتخاب توردبی مناسب وسایرتور‌های مسافرتی همراهی می‌کند. البته این شرکت تور‌های مختلف دیگری نیزدارد که همگی ازدستورکارمشخصی برخوردارند. برای کسب اطلاعات بیشتردراین زمینه بهتراست به سایت خدمات مسافرتی بیست گشت آریا مراجعه کنید.

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

تماس با بیست گشت

آدرس: خیابان ولیعصر، بالاتر از زرتشت، ساختمان پرستو، واحد 101

تلفن: 88921447 021

وبسایت: https://20gasht.com

https://itc724.com

http://link360.ir

مطالعه بیشتر

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *