5 راهکار ساده برای کسب درآمد بیشتر از همکاری در فروش فایل

5 راهکار ساده برای کسب درآمد بیشتر از همکاری در فروش فایل

5راهکار ساده برای کسب درآمد بیشتر از همکاری در فروش فایل

یکی از ساده ترین و در عین حال پردرآمدترین روش های کسب درآمد از اینترنت، کسب درآمد از همکاری در فروش فایل می باشد که افراد به سادگی و بدون هیچ هزینه ای می توانند فعالیت خود را آغاز کنند و با امکاناتی که بصورت رایگان در اختیار آنها قرار دارد، یک کسب و کار اینترنتی پر سود را برای خود راه اندازی کنند.

البته در این روش درآمدی هم مانند همه کسب و کارها افراد زیادی به درآمدهای قانع کننده نمی رسند و افرادی هم هستند که درآمدهای قابل توجهی کسب می کنند. تفاوت این دو گروه فقط در میزان تلاش آنها نیست بلکه دسته دوم که درآمد بسیار خوبی از همکاری در فروش فایل کسب می کنند، کارهای ساده ای را بصورت هوشمندانه انجام می دهند که باعث کسب نتایج بزرگ و ایجاد تفاوت های اساسی با رقبایشان می شود.

در این مقاله قصد داریم به 7 نکته کلیدی و در عین حال ساده اشاره کنیم که شما هم می توانید با رعایت این نکات، درآمد خود را از فروش فایل افزایش دهید.

 

 

1- یک وبلاگ اختصاصی برای فروش فایل داشته باشید

اگر سایت ندارید می توانید از سیستم های وبلاگ دهی برای تبلیغ و بازاریابی فایل ها استفاده کنید. البته انتخاب یک سیستم وبلاگدهی پرقدرت و معتبر که امکانات مورد نیاز را داشته باشد و وبلاگ های آن برای گوگل بهینه سازی شده باشند؛ کار سختی نیست و با کمی بررسی می توانید بهترین سیستم وبلاگدهی منطبق بر خواسته هایتان را بیابید.

تفاوت افراد موفق و غیر موفق در انتخاب وبلاگدهی نیست بلکه در نحوه فعالیت در آن وبلاگ است. بیشتر افراد تمام محصولات موجود در فروشگاه فایل خودشان را در وبلاگشان کپی می کنند و در واقع حجم کار زیادی را انجام می دهند ولی به دلیل کپی بودن مطالبشان و همچنین نداشتن دسته بندی درست، نتیجه خوبی کسب نمی کنند.

اما افراد موفق همیشه مطالب را بصورت دسته بندی شده و مرتب در وبلاگشان منتشر می کنند و ضمنا در انتخاب فایل ها برای بازاریابی، حساسیت به خرج می دهند و فایل هایی که درآمد بیشتری برای آنها دارد را تبلیغ می کنند و همچنین متن محصول را ویرایش می کنند و حتی بخش هایی از آن را حذف می کنند و مطالبی را نیز به آن اضافه می کنند تا جنبه تکراری بودن آن از بین برود و به همین راحتی یک تمایز و برتری با رقبایشان ایجاد می کنند که تاثیر قابل توجهی در کسب نتیجه خواهد داشت.

 

 

2- مطالب مرتبط و فایل های رایگان ارائه کنید

ثبت مطالب مرتبط در وبلاگ و همچنین قرار دادن فایل های رایگان مرتبط با محصولات در وبلاگ، این امکان را برای شما فراهم می کند که علاقه مندان بیشتری را به وبلاگ خود بکشانید و به این ترتیب شانس دیدن شدن و خرید فایل های ویژه را نیز افزایش دهید.

حتما بخوانید  از هتل رفاه مشهد چه میدانید؟

اینکه فایل های رایگان چندین برابر فایل های پولی طرفدار دارند، بر کسی پوشیده نیست. پس چرا از این فرصت استفاده نکنید؟ و افراد بیشتری را به سمت وبلاگ خود هدایت نکنید؟

این مورد همیشه یکی از مهمترین تفاوت ها بین افراد کم درآمد و پردرآمد در زمینه همکاری در فروش فایل بوده و افرادی که خواهان کسب درآمد بیشتری از فروش فایل هستند، باید از فایل های رایگان و مطالب مرتبط در وبلاگ خود استفاده کنند و با این کار محبوبیت وبلاگ خود را نیز افزایش دهند و همچنین اعتماد مخاطبان را جذب کنند.

در واقع زمانی که شما خدمات رایگانی را به مخاطبتان ارائه می کنید، هم باعث وفاداری بیشتر او نسبت به خودتان می شوید و هم اینکه اعتماد او را جلب می کنید و در صورتی که نیاز به فایلی داشته باشد، اولین گزینه اش برای پیدا کردن فایل مورد نظر، سایت و وبلاگ شما خواهد بود و در نتیجه درآمد شما نیز بیشتر خواهد شد.

 

5 راهکار ساده برای کسب درآمد بیشتر از همکاری در فروش فایل

3- آموزش بدهید و با مخاطبان همراه شوید

شاید این سوال در ذهن شما وجود داشته باشد که چه چیزی را باید آموزش دهید؟ برای دریافت پاسخ این سوال کافیست که به وبلاگ خود نگاهی بیاندازید. احتمالا مخاطبان شما در قسمت نظرات، سوالاتی پرسیده اند که می توانید پاسخ این سوالات را بصورت آموزش متنی یا صوتی و یا ویدئویی آماده کنید و در وبلاگ خود منتشر کنید.

چون این آموزش ها در واقع پاسخ به سوالات خود کاربران است، قطعا بازدید بیشتری خواهد داشت و می تواند بیشتر دیده شدن تبلیغات شما را نیز به همراه داشته باشد.

مورد دیگری که می توانید برای آن آموزش تهیه کنید و در وبلاگتان منتشر کنید این است که نحوه خرید و دانلود فایل های پولی را آموزش دهید و در آن تمام مواردی که ممکن است مخاطب با آن روبرو شود و دچار ابهام شود را بیان کنید و راه حل آن را نیز اعلام کنید. جالب است بدانید که بسیاری از افراد در فرایند خرید با مشکل مواجه می شوند و حتی در بعضی از موارد مشاهده کرده ایم که افراد فایلی را خریداری کرده اند ولی نمی توانند آن را دانلود کنند!

این نکات در عین ساده بودن، برای بعضی افراد مبهم است و نیاز به آموزش دارد و شما می توانید با آموزش همین نکات ساده، بخشی از مخاطبان که به دلیل ناآشنا بودن با فضای اینترنت ممکن است خرید نکنند را به خریدار فروشگاهتان تبدیل کنید.

میبینید که با همین نکات ساده می توانید بین خودتان و سایر افرادی که در سیستم های همکاری در فروش فایل فعالیت می کنند تمایز اساسی ایجاد کنید و درآمد بیشتری نسبت به آنها کسب کنید.

 

 

4- تضمین بدهید و اعتمادسازی کنید

اعتماد، حلقه گم شده کسب و کارهای اینترنتی است. جلب اعتماد افراد در اینترنت نسبت به فضای حقیقی تفاوت های زیادی دارد و لازم است که اقدامات خاصی را انجام دهید تا مخاطبین به شما اعتماد کنند. در بخش های قبلی گفتیم که می توانید با ارائه فایل های رایگان و همچنین آموزش دادن به مخاطبتانتان، اعتماد آنها را به دست بیاورید اما اینها کافی نیست و برای جلب اعتماد افراد، لازم است کارهای بیشتری انجام دهید که البته کارهای سخت و دشواری نیستند ولی تاثیر بسیار زیادی در کسب اعتماد مخاطبین خواهند داشت.

حتما بخوانید  جاوا اسکریپت چیست؛ ۴ دلیل برای انتخاب آن

 

اطلاعات تماس خود را منتشر کنید

یکی دیگر از کارهایی که باعث می شود افراد بیشتر به شما و وبلاگتان اعتماد کنند این است که شماره تماس و شماره های پشتیبانی از طریق واتساپ و تلگرام را در وبلاگتان قرار دهید. برای کارایی بیشتر این روش می توانید هم در صفحه تماس با ما و هم در انتهای صفحه محصول، این اطلاعات تماس را قرار دهید. با این کار افرادی که مستقیما به صفحه تماس با ما در وبلاگتان مراجعه می کنند، این اطلاعات را مشاهده می کنند و همچنین افرادی که مستقیما به صفحه معرفی محصول مراجعه کرده اند می توانند در انتهای صفحه و قبل از کلیک بر روی دکمه خرید، اطلاعات تماس شما را مشاهده کنند و با اعتماد بیشتری اقدام به خرید فایل کنند.

 

 

پشتیبانی کنید و تضمین بازگشت وجه بدهید

اما مورد دیگری که می تواند باعث افزایش اعتماد مخاطبان شود این است که به آنها تضمین بدهید. در واقع در انتهای صفحه محصول، در خصوص اینکه کیفیت محتوای فایل تضمینی است توضیج دهید و همچنین به این نکته اشاره کنید که در صورتی که فایل مورد نظر با تبلیغات مغایرت داشت، هزینه فایل را به حساب خریدار بازگشت می دهید و یا اگر در فرایند خرید با مشکل مواجه شد، می تواند روی پشتیبانی شما و پشتیبانی سایت همکاری در فروش فایل حساب کند.

 

با یک سایت معتبر برای فروش فایل همکاری کنید

البته برای ارائه این تضمین ها باید در مورد ضمانت هایی که سایت همکاری در فروش فایل ارئه می کند، اطلاعات کامل را داشته باشید تا مجبور نشوید که هزینه فایل را از جیب خودتان بدهید. بعنوان مثال در سایت درآمد برتر که یکی از قدرتمندترین سیستم های همکاری در فروش فایل است، این تضمین ها به خریداران ارائه شده و شما هم می توانید از قول سایت درآمد برتر، همین تضمین ها را به خریداران خود ارائه کنید و یک همکاری مطمئن و پرسود را با سایت درآمد برتر داشته باشید.

 

5 راهکار ساده برای کسب درآمد بیشتر از همکاری در فروش فایل

5- پشتیبانی آنلاین، راز فروش بیشتر

یکی از روش هایی که می توانید در لحظه و بصورت آنلاین با مخاطبان وبلاگتان در ارتباط باشید و آنها را به سمت خرید از فروشگاهتان هدایت کنید، استفاده از ابزارهای پشتیبانی آنلاین است و نکته مهم اینجاست که بسیاری از ابزارهای پشتیبانی آنلاین، بصورت رایگان در دسترس قرار دارند و لازم نیست هزینه ای بابت اشتراک ماهانه پرداخت کنید. در صورتی که به دنبال یک ابزار پشتیبانی آنلاین حرفه ای هستید، می توانید از اسمارت ساپ برای این کار استفاده کنید. ما نیز در سایت درآمد برتر از این ابزار استفاده می کنیم و البته بخش رایگان این ابزار امکانات مورد نیاز شما را بصورت رایگان ارائه می کند و نیازی به امکانات پریمیوم نخواهید داشت.

حتما بخوانید  چرا نباید کارآفرین شویم؟

اما بسیار مهم است که بدانیم چطور می توانیم با استفاده از پشتیبانی آنلاین، فروش بیشتری را داشته باشیم.

در بخش قبل چند مورد را ذکر کردیم که باعث افزایش اعتماد مخاطبتان شما می شود. در همین خصوص باید به این مورد هم اشاره کنیم که یکی از مزایای پشتیبانی آنلاین در وبلاگ، افزایش اعتماد مخاطبان خواهد بود.

 

 

 

هدایت به سمت خرید

اما افزایش اعتماد تنها مزیت پشتیبانی آنلاین نیست. شما با پشتیبانی آنلاین مشتریان وبلاگتان، می توانید مشکلات و مسائلی که برای آنها وجود دارد و از خریدشان جلوگیری می کند را برطرف کنید و مسیر خرید از فروشگاهتان را برای مشتریان هموارتر کنید.

در قسمت سوم این مقاله گفتیم که بسیاری از افراد به دلیل آشنا نبودن به فرایند خرید اینترنتی، خرید خود را نیمه کاره رها می کنند و بخشی از تلاش شما که با هدف افزایش فروش فایل بوده، هدر می رود. اما با پشتیبانی آنلاین این افراد می توانید تمام موانع موجود برای این افراد را از مسیرشان حذف کنید و آنها را به مشتریان خود تبدیل کنید و به این ترتیب یک برتری قاطع نسبت به رقبای خود ایجاد کنید و فروشگاهتان را به اولین انتخاب مشتریان تبدیل کنید.

 

پشتیبانی پس از خرید

گاها افراد پس از خرید فایل با مشکل مواجه می شوند که بیشتر مواقع این مشکل مربوط به دانلود فایل خریداری شده است. در واقع افراد خرید خود را کامل کرده اند و هزینه فایل را هم پرداخت کرده اند اما نمی توانند فایل خریداری شده را دانلود کنند.

در چنین مواقعی پشتیبانی آنلاین این امکان را برای شما فراهم می کند که مانند یک ناجی، به کمک مشتری بشتابید و با راهنمایی های خودتان اضطراب را از او دور کنید و آرامش را برایش جایگزین کنید. که همین موضوع به تنهایی تاثیر چشمگیری در خرید مجدد از فروشگاه شما خواهد داشت و مشتری ترجیح می دهد که از شما خرید کند، زیرا می داند که اگر به مشکلی برخورد کند، شما مشکل او را حل خواهید کرد.

 

 

نکاتی که در این مقاله به آنها اشاره کردیم، می تواند گره گشای همه افرادی باشد که فروش کمی دارند و با وجود فعالیت های زیادی که انجام می دهند، نتیجه دلخواه را کسب نمی کنند.

امیدواریم شما نیز به عنوان فردی که به دنبال کسب درآمد از همکاری در فروش فایل است، این نکات ساده اما پربازده را رعایت کنید و نتیجه آن را در سایت درآمد برتر ، از طریق فرم تماس با ما و یا پشتیبانی آنلاین و یا تیکت، با ما درمیان بگذارید.

ضمنا در صورتی که در زمینه فروش فایل به دنبال آموزش های بیشتری هستید، می توانید در سایت درآمد برتر (به نشانی https://daramadebartar.ir) با ما همراه باشید و نکات جدید و بیشتری در این موضوعات را آموزش ببینید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *