خرید اکانت moz pro با تخفیف ویژه به مدت محدود خرید اکانت moz pro
خرید اکانت moz pro با تخفیف ویژه به مدت محدود خرید اکانت moz pro

آپدیت هسته گوگل سپتامبر 2022 منتشر شد

اپدیت September 2022 core update

گوگل در تاریخ 12 سپتامیر 2022 مصادف با 22 شهریور ماه 1401، آپدیتی به نام September 2022 core update که به عنوان آپدیت هسته گوگل معرفی می شود را منتشر کرد. این دومین به روز رسانی الگوریتم هسته گسترده در سال 2022 است که اول به روزرسانی هسته گسترده در ماه می 2022 انجام شده بود.

آپدیت بزرگ هسته گوگل

گوگل این موضوع را در توییتر و صفحه به‌ روزرسانی ‌شده جستجوی به ‌روزرسانی‌ ها اعلام کرد. متن اعلامیه این گونه بود که: “امروز ما به ‌روزر سانی اصلی سپتامبر 2022 را منتشر کردیم. پس از تکمیل صفحه تاریخچه انتشار رتبه ‌بندی خود را به‌ روزر سانی خواهیم کرد.» Google همچنین اضافه کرد که: «انتشار ممکن است تا دو هفته برای تکمیل، طول بکشد.”

اپدیت September 2022 core update

گوگل در حدود ساعت 11:26 ظهر در تاریخ 22 شهریور به وقت شرقی شروع به انتشار این به روز رسانی اصلی کرد و سپس اعلام کرد که این به روز رسانی در دسترس قرار گرفته است. core update در ماه می 2022 آخرین برای بود که آپدیت را در خود دیده بود که به گفته تحلیل گران، این آپدیت بسیار سریع انجام شد. حال در تاریخ 12 سپتامبر 2022 شاهد آپدیت دوم هسته گوگل هستیم. پیش بینی می شود که این آپدیت همانند دوره اول می تواند تاثیر بسیاری روی تمامی وب سایت ها داشته باشد.

 

 آپدیت هسته گوگل سپتامبر 2022 منتشر شد

به‌روزرسانی اصلی Google سپتامبر 2022

با روی کار آمدن این آپدیت، شما در عرض چند روز متوجه تغییرات در سایت خود خواهید شد. گوگل همچنین تصریح کرده است که هیچ اطلاعات تایید شده ای در مورد تاثیر به روز رسانی بر نتایج (SERP) در سراسر جهان و به زبان های مختلف وجود ندارد. این به ‌روز رسانی جامع ‌تر از به ‌روز رسانی قبلی است و انتظار می ‌رود نتایج جستجو بیشتر وب سایت‌ ها را تحت تاثیر قرار دهد.

سوالی که به وجود می آید این است که نحوه برخورد با آپدیت جدید به چه صورت انجام می شود؟ در رابطه با پاسخ این سوال باید گفت که نیاز است بیشتر تمرکز خود را روی تغییراتی که در کنسول جستجو رخ می دهد قرار دهید و آن ها را پیگیری کنید.

به روز رسانی اصلی سپتامبر به این معنی است که هر بار که گوگل الگوریتم های رتبه بندی جستجوی خود را به روز می کند، سایت شما ممکن است نتایج بهتر یا بدتری در نتایج جستجو داشته باشد. دانستن زمانی که Google این به‌ روزرسانی‌ ها را انجام داده است، به ما این امکان را می دهد تا متوجه شویم تغییرات در سایت ما مربوط به الگوریتم های گوگل است یا مواردی که ما خود به ارائه آن ها پرداختیم. تمامی افراد می دانند که گوگل در 12 سپتامبر 2022 یک به روز رسانی پایه رتبه بندی را منتشر کرده است که از اهمیت بسیاری برخوردار است، بنابراین منتظر تجزیه و تحلیل و رتبه بندی وب سایت خود در چند هفته آینده باشید. مطالعه بیشتر

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://royalsite.ir/?p=4472
اشتراک گذاری:
مدیریت
مطالب بیشتر

باکس دانلود

گزارش خرابی لینک ها

نظرات

0 نظر در مورد آپدیت هسته گوگل سپتامبر 2022 منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.